PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ 2020

V neděli 17. listopadu (DEN BIBLE) ve farním kostele v Kunčicích pod Ondřejníkem při mši sv. v 9.30 hod. budou předány PÍSMA SVATÉ dětem, které se připravují na první svaté přijímání v roce 2020.

Výuka náboženství v Kunčicích pod Ondřejníkem
v roce 2019/2020

Vážení rodiče,

Na naší Zákládní škole v Kunčicích pod Ondřejníkem od září 2019 se bude opět učit náboženství. Děti budete moct přihlásit u katechetky pí. Mgr. Dany Malkové. Přihlásit můžete i nepokřtěné školáky.

otec Mariusz a pí. Dana Malková

NÁBIDKA VÝUKY NÁBOŽENSTVÍ NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE
V KUNČICÍCH POD ONDŘEJNÍKEM V ROCE 2019/2020

Milí rodiče,

pro vaše dítě bude měsíc září velkým mezníkem, začne chodit do školy. Bude zde poznávat tolik nových a důležitých věcí tohoto světa. Nabízíme vám také možnost přihlásit vaše ditě k výuce náboženství, kde se seznámi se základy křesťanství, s obsahem Bible a se zásadami křesťanského života.

Pokud je vaše dítě pokřtěno, využijte této nabídky, která mu pomůže ve společenství svých vrstevníků pozitivně vytvářet vztah k sobě samému, ke světu, k druhým, ale hlavně k Bohu. Přhlásit můžete své dítě, i pokud nebylo ještě pokřtěno.

Náboženství se bude vyučovat jako v lonském roce a to od září 2019 na naší Základní škole v Kunčicích pod Ondřejníkem.

P. Dr. Mariusz Roszewski, farář

Mgr. Dana Malkova, katechetka

Vyučující náboženství ve školním roce 2019/2020

• 1. a 2. stupeň na Základní škole Mgr. Dana Malková

MŠE SV. PRO RODINY
S DĚTMI

Farní kostel v Kunčicích - neděle v 9.30 hod.

P. Dr. Mariusz Roszewski 739 12 Čeladná, čp. 153