Náboženství na Čeladné v roce 2020/2021

Vážení rodiče,

Od září 2020 se bude učit náboženství prvního a druhého stupně na FAŘE v Čeladné.

Děti budete moct přihlásit u katechetky pí. Mgr. Dany Malkové ve středu 9. září v 16.00 hod.

Přihlásit můžete i nepokřtěné školáky.

otec Mariusz a pí. Dana Malková

NÁBIDKA VÝUKY NÁBOŽENSTVÍ NA ČELADENSKÉ FAŘE
V ROCE 2020/2021

Milí rodiče,

pro vaše dítě bude měsíc září velkým mezníkem, začne chodit do školy. Bude zde poznávat tolik nových a důležitých věcí tohoto světa. Nabízíme vám také možnost přihlásit vaše ditě k výuce náboženství na FAŘE v Čeladné, kde se seznámi se základy křesťanství, s obsahem Bible a se zásadami křesťanského života.

Pokud je vaše dítě pokřtěno, využijte této nabídky, která mu pomůže ve společenství svých vrstevníků pozitivně vytvářet vztah k sobě samému, ke světu, k druhým, ale hlavně k Bohu. Přhlásit můžete své dítě, i pokud nebylo ještě pokřtěno.

Náboženství se bude vyučovat ve středy. První setkání bude 9. září v 16.00 hod.

P. Dr. Mariusz Roszewski, farář

Mgr. Dana Malkova, katechetka

Vyučující náboženství ve školním roce 2019/2020

• 1. a 2. stupeň Základní školy Mgr. Dana Malková

MŠE SV. PRO RODINY
S DĚTMI

Farní kostel na Čeladné - neděle v 8.00 hod.

P. Dr. Mariusz Roszewski, farář 739 12 Čeladná, čp. 153